فواید استفاده از محصولات نمدی

فواید استفاده از محصولات نمدی

فواید استفاده از محصولات نمدی

از فواید استفاده از محصولات نمدی میتوان گرما بخشی ، درمان برخی از درد های مفصلی و مصارف تزئینی و … را نام برد.

ما در این مطلب از سایت koala22  قصد داریم شما را با  برخی از محصولات نمدی پر فروش آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با شناخت کافی از محصولات نمدی جدید ، با کیفیت و کاربردی را تهیه نمایید. 
هنر نمد مالی یک هنر کهن است و میتوان گفت بیش از 8 هزار سال است که انسان ها با استفاده از پشم بافته هایی را به نام نمد تولید میکنند که میتوان گفت خواص بسیاری دارد و همچنین بسیار کاربردی است. 

در گذشته از نمد استفاده های مختلفی میشد از چقا گرفته تا کفش و کلاه و زیر انداز ولی با گذشت زمان انسان ها دریافتند نمد خواص درمانی نیز دارد و از آن در کنار استفاده هایی که میشد به عنوان محصولی کمک درمانی نیز استفاده کردند.

فواید استفاده از محصولات نمدی

نمد مالی یک هنر هشت هزار ساله است که به وسیله پشم ، آب گرم و دستان قدرتمند مردان  خوش ذوق ایجاد میشود. 
در گذشته این بافته بیشتر به عنوان زیر انداز بکار برده میشد و بعد ها نیز به عنوان پوشش برای برخی از عشایر نشین ها مورد استفاده قرار گرفت، ولی با گذشت زمان و آشکار شدن خواص طبی نمد بسیاری از مردم برای درمان برخی از بیماری ها مانند رماتیسم ، دیسک کمر و … استفاده شد

خواص استفاده از روکش صندلی

اگر شما نیز در هنگام نشستن بدنتان تعرق زیادی دارد و یا در هنگام نشست و برخواستن از صندلی احساس خشکی بدن دارید بهتر است کمی با خواص کمربند نمدی طبی بیشتر آشنا شوید.

همیشه استفاده از محصولات ارگانیک و طبیعی حس خوبی را در انسان به جود می آورد  و شاید این حس خوب به خاطر اتصال به طبعیت باشد و اما بهتر است کمی از خواص فواید استفاده از کاور صندلی نمدی را برای شما عزیزان نام ببریم . 

روکش صندلی نمدی طبی به دلیل جنس خاصی که دارد از درد عضلات و مفاصل کمر و ستون فقرات و نشیمن گاه جلوگیری میکند و همچنین از گرفتگی عضلات کمر ران ها نیز جلوگیری میکند. 

از مهم ترین دلایلی که میتواند شما را برای خرید روکش صندلی نمدی ترغیب کند جلوگیری از تعرق زیاد بدن و جذب رطوبت در هنگام رانندگی و یا کار با کامپیوتر در تابستان است ، از طرفی گرم نگه داشتن کمر و کلیه ها نیز در زمستان نیز آن را نسبت به دیگر روکش های صندلی متمایز کرده است

کاور صندلی نمدی

خواص استفاده از کمربند نمدی

در این قسمت از مطلب فواید استفاده از محصولات نمدی به خواص کمربند طبی نمدی میپردازیم

اگر شما به دلایل متعددی مانند نشستن های طولانی، بلند کردن به روش نادرست اجسام سنگین ، فشار کار و … از درد ناحیه پایین کمر رنج میبرید و یا درد پی در پی کلیه هایتان شما را عذاب میدهد ما به شما پیشنهاد میکنیم که از کمربند طبی نمدی استفاده کنید تا در مدت کوتاهی تاثیر شگفت انگیز آن را تجربه کنید. 

خرید کمربند نمدی طبی

خواص استفاده از تشک نمدی

از آنجایی که نمد استحکام و عمر بالایی دارد میتوان گفت زیر انداز مناسبی است از طرفی نمد به دلیل زبری ای که دارد میتوان گفت کمی خاصیت طب سوزنی را دارا است و همچنین عایق مناسبی برای سرما و گرما است بخصوص برای افرادی که در آپارتمان ها زندگی میکنند و ممکن است به دلیل خالی بودن طبقه پایین سرما از کف انتقال داده شود. 

تشک نمدی به دلیل بافت و جنس خاصی که دارد سبب گردش خون در بدن شده و درمان گرفتگی عضلات میباشد همچنین تشک نمدی کمردرد و دیسک کمر را تسکین میدهد 

تشک نمدی یک نفره

فواید استفاده از محصولات نمدی مانند ساق بند نمدی

نمد ایمنی بسیار بالایی دارد به گونه ای که حتی ضربه شمشیر نیز آن را نمیبرد به همین دلیل برخی از رزمی کاران از این نوع ساق بند استفاده میکنند تا در مقابل ضربه ها ساق پای امن تری داشته باشند از طرفی این نوع ساقبند به درمان گرفتگی های عضلات ساق پا درد های ناحیه ساق پا کمک میکند از طرفی پزشکان طب سنتی برای افرادی که سندرم درد ناک استخوان پا دارند استفاده از ساقبند های نمدی را تجویز میکند 

این ساقبند ها مناسب برای برای فوتبالیست ها ، دوندگان ، ورزشکاران رزمی و صحرا نشینان میباشد از انجایی که صحرا نشین ها مورد تهدید حیوانات وحشی هستند این ساقبند مقاومت بالایی در برابر گاز گرفتگی و نیش حیوانات وحشی چون مار دارد.

محصولات نمدی

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *